Darmowa dostawa od 1 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Gniazda do żarówek

( ilość produktów: 10 )

Gniazdo do żarówki

W tej kategorii znajdą Państwo gniazda żarówek, które są bardzo praktycznym rozwiązaniem oświetleniowym. Produkt szczególnie przyda się podczas prac budowlano-remontowych zapewniając optymalną dawkę oświetlenia. Dla osób, które lubią majsterkować oprawki do żarówek posłużą podczas naprawy lub tworzenia własnej oprawy oświetleniowej. Dzięki szerokiej gamie produktów w naszym sklepie z pewnością znajdziesz oprawę bądź akcesoria, które spełnią Twoje oczekiwania.

Przejściówka z żarówki na gniazdko - niezbędny element każdego majsterkowicza

Jeśli przeprowadzasz prace wykończeniowe w swoim mieszkaniu lub domu oraz hobbystycznie modernizujesz przestarzałe oprawy oświetleniowe to z pewnością zwracasz uwagę na odpowiednio dobrane oświetlenie, które wpływa na komfort i funkcjonalność użytkowych przestrzeni. Do tworzenia oświetlenia potrzebujemy wiele narzędzi i elementów niezbędnych do zakończenia prac nad oświetleniem. W ofercie naszego sklepu znajdziesz gniazda żarówek, które mogą być użyteczne przy naprawie lamp lub do tworzenia własnego, indywidualnego oświetlenia. Niezależnie od Twoich potrzeb, oferta akcesoriów oświetleniowych jest na tyle różnorodna, że z pewnością znajdziesz odpowiednie narzędzia do wykonania swojego projektu.

Gniazdo do żarówki - znajdź odpowiednie dla siebie

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór akcesoriów oświetleniowych jak np. przejściówka z żarówki na gniazdko. W zależności od potrzeb możesz zdecydować się na model dający możliwość instalacji żarówki z gwintem E27 lub E14. Do wyboru posiadamy oprawy do żarówek różnego typu, które wykonane są z wielu materiałów. W naszym sklepie znajdziesz najpopularniejsze gniazdo do żarówki E27 oraz oprawy żarówek z kablem jak np. oprawka do źródła G9 lub GU10.

Gdzie instalować gniazdo do żarówki z kablem ?

Gniazda żarówek z kablem to element wyróżniający się prostą budową. Na produkt składa się oprawka z gwintem i kabel. Przymocowany do oprawy kabel umożliwia wykorzystanie światła w różnych warunkach. Gniazdo oprawki zazwyczaj jest ceramiczna, ale zdarzają się też wykonane z innych materiałów, takich jak tworzywo sztuczne. Oprawy żarówek występują z gwintami różnych rodzajów. Najczęściej spotykane są oprawy z gwintem typu E14, E27 i GU10. W naszej ofercie dostępne są także gniazda przyłączeniowe dostosowane do innych typów żarówek, takich jak G9 czy GX5.3. Gniazdo do żarówki z kablem świetnie sprawdzi się jako rozwiązanie tymczasowe do oświetlenia pomieszczeń. Są szczególnie przydatne w trakcie remontów i na placach budowy, gdzie staje się głównym źródłem światła potrzebnym do wykonywania niezbędnych prac. W takich przypadkach przeważnie umieszcza się w oprawie samą żarówkę, którą podwiesza się pod sufitem. Nie jest to rozwiązanie szczególnie estetyczne, ale spełnia swoje zadanie. Gniazda żarówek z przewodem lub bez mogą posłużyć również do stworzenia lampy własnego projektu. Jeśli użyjesz oprawy do żarówki, możesz stworzyć unikalne oświetlenie. Takie rozwiązanie daje Ci wiele możliwości aranżacyjnych. Własnoręcznie zbudowane oświetlenie to sposób na niepowtarzalną oprawę oświetleniową.

pixel