Darmowa dostawa od 1 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zasilacze LED SLIM MODUŁOWE

( ilość produktów: 9 )

Zasilacz modułowy

Podczas tworzenia nowoczesnych projektów z dziedziny automatyki przemysłowej oraz oświetlenia LED szukamy rozwiązań, które będą gwarantowały bezawaryjną pracę. Zasilacze modułowe świetnie sprawdzają się do takich zadań. Jest to rodzaj transformatora, który doskonale posłuży nam do zasilania urządzeń wymagających stabilnego napięcia o wartości 12V. Zasilacz posiada ponadto szereg zabezpieczeń, dzięki którym dodatkowo chroni nasz projekt przed przeciążeniem w sieci, czy zwarciem.

Co to jest zasilacz modułowy 12V ?

Zasilacz modułowy 12V to idealne rozwiązanie dla miejsc o ograniczonej przestrzeni montażowej, zapewniające stabilne zasilanie. Jest to seria zasilaczy w aluminiowych, ażurowych obudowach, zaprojektowanych do zasilania urządzeń z dziedziny automatyki przemysłowej jak i także oświetlenia LED. Ten kompaktowy zasilacz jest chłodzony swobodnym obiegiem powietrza i wyposażony w szereg zabezpieczeń przed zwarciem, przeciążeniem i przegrzaniem. Dzięki zaciskom śrubowym można łatwo i szybko podłączyć okablowanie. Zasilacze modułowe 12V są zalecane do wszystkich rodzajów oświetlenia LED. Dzięki stabilnej mocy w pełnym zakresie napięcia wejściowego i uniwersalnym zakresom wejściowym AC, są one łatwe w użyciu i zapewniają pewną i bezawaryjną pracę. Zasilacze modułowe to przystępne cenowo rozwiązania, które idealnie nadają się do zasilania taśm LED i innych rodzajów oświetlenia LED.

Zasilacz modułowy w naszej ofercie

W naszej ofercie posiadamy wiele rodzajów zasilaczy modułowych 12V, które różnią się między sobą wymiarami, masą, specyfikacją i przede wszystkim mocą wyjściową, która wynosi od 15W do aż 500W. Dzięki temu, z pewnością znajdziesz u nas urządzenie, które będzie odpowiednie do zasilania Twojego sprzętu wymagającego napięcia o wartości 12V. Większość zasilaczy modułowych została także przystosowana do montażu na szynie DIN, przy pomocy dedykowanych uchwytów. Zasilacze te idealnie nadają się do zasilania taśm LED, sterowników LED oraz ściemniaczy LED, ponieważ wymagają one napięcia o niższej wartości i są znacznie bezpieczniejsze oraz mniejsze. Nasz asortyment zasilaczy modułowych LED to produkty wysokiej jakości, które charakteryzują się lekkością, poręcznością, odpowiednimi zabezpieczeniami. Zasilacze modułowe są stabilizowane i charakteryzują się bezawaryjną pracą oraz stabilnym napięciem wyjściowym. Są idealnym rozwiązaniem do zasilania produktów wykonanych w technologii LED, ponieważ układy stabilizujące są w stanie zapewnić odpowiednie działanie tych urządzeń. Zasilacze modułowe są głównie przeznaczone do montażu pod suchą zabudowę, dzięki czemu nadają się do miejsc, gdzie wymagana jest długotrwała praca bez żadnych zakłóceń.

Zasilacze modułowe - gdzie się sprawdzą ?

Ten typ zasilacza jest dedykowany do montażu pod tzw. suchą zabudowę. Idealnie sprawdza się tam, gdzie wymagamy od zasilacza długotrwałej pracy bez zbędnych zakłóceń oraz jak najmniejszej potrzeby konserwacji. Zasilacz modułowy LED idealnie nadaje się do pracy z taśmami LED z naszej oferty. Zasilacze modułowe LED o napięciu 12V posiadają układ stabilizujący, co czyni je idealnymi do zasilania produktów wykonanych w technologii LED. Zasilacze te są wykonane z wysokiej jakości komponentów, co gwarantuje długą i bezawaryjną pracę. Są one świetnym wyborem dla taśm RGB lub żarówek LED z gwintem G4 lub MR16. Można je stosować wszędzie tam, gdzie oświetlenie jest zasilane napięciem 12V.

pixel