Darmowa dostawa od 1 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Akcesoria elektryczne

( ilość produktów: 73 )

Artykuły elektryczne

Osprzęt elektroinstalacyjny i akcesoria elektryczne to produkty, które wydawać by się mogło, że nie odgrywają znaczącej roli w procesie tworzenia instalacji elektrycznej. Jednak to właśnie akcesoria elektryczne wpływają na poprawne funkcjonowanie instalacji elektrycznej oraz znacznie przyśpieszają i ułatwiają montaż. Materiały elektryczne to produkty wchodzące w skład instalacji elektrycznych o szerokim przeznaczeniu np. do mocowania i łączenia kabli. Bez wątpienia elektryczne artykuły są nieodzownym elementem każdego budynku mieszkalnego oraz publicznego.

Co znajdziesz w ofercie artykuły elektryczne ?

W skład tej szerokiej grupy wchodzą takie materiały elektryczne jak np: złączki kablowe, opaski zaciskowe czy gniazda do żarówek. Jest to bardzo istotna część produktów, która zajmuje bardzo ważne miejsce podczas prac instalacyjnych. Znajdziesz tu duży wybór produktów, które gwarantują najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo. Podstawą bezpiecznego działania instalacji elektrycznej jest prawidłowy montaż kabli, który możemy wykonać przy użyciu złączek kablowych. Dzięki różnym wtykom i złączkom szybko wykonasz odpowiednie mocowania przewodów. Złączki kablowe elektryczne powinny znaleźć się obowiązkowo w wyposażeniu każdego profesjonalnego elektryka oraz hobbysty. Kolejnym przydatnym produktem z grupy artykuły elektryczne są opaski zaciskowe. Opaska zaciskowa to niewielki element, który powinien znaleźć się w warsztacie każdego majsterkowicza. Dzięki niej możemy szybko i trwale spiąć ze sobą kable, wężyki i nie tylko. Produkt ten pomoże nam w uporządkowaniu okablowania nawet w najbardziej rozbudowanej instalacji elektrycznej. Obok tych artykułów elektrycznych nie może zabraknąć gniazd do mocowania żarówek led. Jak wiemy oświetlenie jest niezwykle istotne jednak aby było bezawaryjne, konieczne jest zastosowanie wielu elementów. Doskonałym przykładem są również gniazda do mocowania, w których można umieścić żarówki z konkretnym rodzajem gwintu. Wszystkie wymienione akcesoria elektryczne wpływają na bezawaryjne i bezpieczne funkcjonowanie sieci elektrycznej.

Akcesoria elektryczne co to takiego ?

Akcesoria elektryczne można podzielić na dwie grupy produktów, które przyczyniają się do dystrybucji energii elektrycznej w budynkach i obszarach zewnętrznych. Te produkty to różnorodne akcesoria do układania kabli, złącza i elementy mocujące. W pierwszej grupie możemy wyróżnić komponenty aktywne, które stanowią część produktów będących bezpośrednio pod napięciem jak np. złączki kablowe czy gniazda do instalacji żarówek led. Do grupy drugiej przynależą komponenty pasywne, pełniące funkcje pomocnicze, które nie są zasilane energią elektryczną. Akcesoria te to zwykle pasywne materiały montażowe, np. złączki kablowe, które służą wyłącznie jako dodatkowy element mocujący do kabli. Akcesoria elektryczne są wykorzystywane do przeprowadzania sprawnych i bezpiecznych montaży w projektach energii elektrycznej niskiego napięcia w budynkach mieszkalnych. To również szeroko stosowane elementy w obiektach komercyjnych i przemysłowych.

pixel