Darmowa dostawa od 1 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Taśmy LED 50 metrów

( ilość produktów: 9 )

Taśma LED 50m

W nowoczesnej aranżacji wnętrz popularną formą oświetlenia są oprawy tworzone za pomocą taśmy led oraz profili aluminiowych. Taśma LED może być używana jako główne źródło oświetlenia, ale konieczne jest zapewnienie odpowiedniej liczby taśm LED o wysokim poziomie jasności, aby zapewnić wystarczające oświetlenie w pomieszczeniu. Jeśli zdecydujemy się na taśmę LED jako główne źródło oświetlenia możemy potrzebować dużej ilości pasków ledowych. Mamy na to rozwiązanie. Otóż w naszej ofercie oprócz standardowych szpuli z taśmą led (5m) znajdziesz opakowania zawierające ledy 50m.

Taśma LED 50m - jaką wybrać ?

Jeśli zdecydujemy się na taśmę LED 50m jako główne źródło oświetlenia, należy zwrócić uwagę na kilka kluczowych czynników: poziom jasności - sięgajmy po taśmy LED o wysokim poziomie jasności, takie jak taśmy LED z serii 5050, które są w stanie emitować dużo światła i zapewnić odpowiedni poziom oświetlenia. Temperatura barwowa - Wybierz odpowiednią temperaturę barwową, aby dopasować oświetlenie do nastroju i stylu pomieszczenia. Jeśli chcesz uzyskać neutralny kolor światła, wybierz taśmy LED o temperaturze barwowej 4000K lub 5000K. Jeśli preferujesz cieplejsze oświetlenie, wybierz taśmy LED o temperaturze barwowej 2700K lub 3000K. Ważnym czynnikiem jest również długość i moc taśmy LED. Ten parametr zależy od wielkości pomieszczenia oraz od poziomu jasności, jakiego oczekujesz. Zwykle dla oświetlenia głównego zaleca się wybór taśmy o większej długości i mocy niż do oświetlenia dekoracyjnego. Jeśli chcesz uzyskać najlepsze efekty, warto skonsultować się z naszymi ekspertami, którzy pomogą Ci dobrać odpowiednią taśmę LED do Twojego projektu.

Ledy 50m w naszej ofercie

W naszym sklepie internetowym znajdziesz taśmy led na szpulach 50m. Wyróżniamy dwa rodzaje diod: 5050 oraz 2835, które występują w białych barwach światła oraz RGB. Decydując się na wybór taśmy led 5050 możemy stworzyć wyjątkowe oświetlenie główne, natomiast taśma 2835 świetnie sprawdzi się do tworzenia dekoracyjnego światła. Wymienione wyżej taśmy LED w odcinku 50m posiadają stopień szczelności IP20. Jest to rodzaj taśm, które gwarantują ochronę przed cząstkami stałymi. Klasa ochrony IP20 oznacza, że taśma LED nie jest wodoodporna i nie jest przeznaczona do użytku na zewnątrz lub w miejscach o wysokiej wilgotności. Ten rodzaj taśm led jest często stosowany wewnątrz pomieszczeń, na przykład w domach, biurach, sklepach lub hotelach. Mogą być montowane na różnych powierzchniach, takich jak ściany, sufity, meble itp., aby zapewnić oświetlenie dekoracyjne lub funkcjonalne. Ważne jest, aby pamiętać, że taśmy LED IP20 nie powinny być narażone na bezpośredni kontakt z wodą ani miejscami o wysokiej wilgotności, ponieważ mogłoby to spowodować uszkodzenie taśmy lub stanowić zagrożenie bezpieczeństwa. Jeśli planujesz zainstalować taśmę LED w miejscu, gdzie może wystąpić wilgoć, pył lub warunki zewnętrzne, zalecam wybór taśmy LED o wyższej klasie ochrony, takiej jak IP63lub IP65, która oferuje większą ochronę przed czynnikami zewnętrznymi.

pixel