Darmowa dostawa od 1 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Akcesoria do taśm LED

( ilość produktów: 51 )

Akcesoria LED

W momencie tworzenia oświetlenia LED bez wątpienia najważniejszą rolę odgrywa taśma LED, profil LED, oraz klosz LED, ponieważ to te elementy są najbardziej widoczne i decydują o całokształcie instalowanej oprawy oświetleniowej LED. Aby jednak uzyskać wyjątkowy, w pełni satysfakcjonujący efekt, należy skupić się również na dodatkowych akcesoriach umożliwiających prawidłowe zamontowanie oświetlenia. W tym celu należy sięgnąć po akcesoria do taśmy LED, które uwzględniliśmy w naszej ofercie dla ułatwienia rozbudowy oświetlenia konstruowanego w oparciu o taśmy LED. Ze względu na szerokie zastosowanie tego typu oświetlenia często spotykamy się z koniecznością zastosowania różnego rodzaju akcesoriów do rozbudowania systemu. Nasza oferta prezentuje akcesoria do taśm LED takie jak: wysokiej jakości sterowniki, wzmacniacze, ściemniacze i złączki LED, które pomagają w stworzeniu wymarzonego oświetlenia LED.  

Kupiłeś taśmy LED i potrzebujesz do nich odpowiednie akcesoria LED - dobrze trafiłeś !

W tym jednym miejscu skompletujesz wszystkie niezbędne akcesoria do taśm LED. Ze względu na charakter tego typu oświetlenia, bardzo często spotykamy się z koniecznością przycięcia i dostosowania długości taśmy LED do naszych wymagań. W momencie rozdzielenia taśmy ledowej nie potrzebujemy specjalistycznego sprzętu jak np. lutownica lub wykonania innych skomplikowanych czynności izolacyjnych. Wystarczy sięgnąć po złączki do LED, które pozwalają łączyć ze sobą poszczególne elementy instalacji w szybki i wygodny sposób. Obok prostego i szybkiego łączenia taśmy LED użytkownicy zwracają uwagę na możliwość łatwego sterowania tego typu oświetleniem LED. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór kontrolerów i sterowników LED, umożliwiających włączanie i wyłączanie instalacji świetlnej, zmianę barwy, regulację płynności przejścia, natężenia oraz możliwość ściemniania.

 

Akcesoria do taśm LED to możliwość sterowania oświetleniem z dowolnego miejsca na świecie

Zastanawiasz się nad remontem mieszkania lub biura?. Może jesteś w trakcie budowy domu?. To właśnie jest odpowiedni moment by zainwestować w LED akcesoria, które zautomatyzują Twoje oświetlenie. Inteligentne, nowoczesne systemy, które znajdziesz w naszej ofercie, pomogą Ci w wykonywaniu codziennych czynności, zadbają o Twoje bezpieczeństwo i znacznie podniosą komfort przebywania w pomieszczeniach. Mowa tu o sterownikach LED Smart Home, które współpracują z taśmami LED i pozwalają na sterowanie oświetleniem LED za pomocą sieci WiFi oraz takich systemów jak ALEXA, GOOGLE ASSISTANT czy Bluetooth. Takie akcesoria do taśm LED pozwolą na sterowanie światłem za pomocą głosu lub w przypadku nieobecności w domu, mieszkaniu czy firmie będzie to jedno kliknięcie. Sprawdź sam i wykorzystaj potencjał naszej oferty obejmującej sterowniki LED.

 

Czy warto inwestować w inteligentne akcesoria do taśmy LED?

Wiele naszych Klientów boryka się z tym pytanie. Jednak rosnąca liczba samych zainteresowanych, a także już zadowolonych Klientów jest potwierdzeniem tego, że warto inwestować w inteligentne akcesoria LED. Montaż inteligentnych sterowników LED Smart Home przynosi wiele korzyści. Przede wszystkim to innowacyjne możliwości do wykorzystania w swoim domu, mieszkaniu czy firmie, wyższy poziom bezpieczeństwa i oszczędności, gdyż użycie tych rozwiązań obniża koszty eksploatacji oświetlenia. Do tego dochodzi oczywiście wygoda jak np. możliwość włączenia i wyłączenia światła z poziomu jednego urządzenia. Więcej na ten temat znajdziesz w naszym artykule: POSTAW NA INTELIGENTNY DOM Z TUYA SMART.

pixel