Darmowa dostawa od 1 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Zasilacze LED hermetyczne

( ilość produktów: 8 )

Zasilacz LED hermetyczny

Nasze zasilacze hermetyczne stanowią niezawodne i nieodzowne komponenty instalacji oświetleniowych LED, które są montowane w wymagających warunkach. Są idealnym rozwiązaniem dla systemów zewnętrznych, narażonych na zmienne warunki atmosferyczne i wysoką wilgotność. Wszystkie dostępne w naszej ofercie zasilacze hermetyczne wyróżniają się doskonałą jakością wykonania. Ich obudowy zostały wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów dostępnych na rynku, co sprawia, że są odporne nie tylko na wymienione już czynniki atmosferyczne, ale również na mechaniczne uszkodzenia, takie jak zarysowania, zgniecenia czy pęknięcia. Dzięki zasilaczom hermetycznym możesz tworzyć wymagające i rozbudowane instalacje oświetleniowe. To idealne rozwiązanie do oświetlenia łazienek, tarasów, banerów reklamowych i wielu innych.

Zasilacz hermetyczny LED - nasz asortyment

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne zasilacze hermetyczne, które doskonale sprawdzają się w instalacjach oświetleniowych, szczególnie w miejscach o wysokim wymaganiu bezpieczeństwa. Jeśli potrzebują Państwo wysokiej jakości zasilacza hermetycznego o napięciu 12V, oferujemy pełną gamę sprawdzonych modeli.

Nasze zasilacze spełniają wysokie standardy szczelności, zasilacz hermetyczny LED oznaczony jako IP67, gwarantuje pełną hermetyczność nawet w miejscach o wysokiej wilgotności. Dlatego zasilacz LED hermetyczny doskonale sprawdzi się w zastosowaniach zewnętrznych.

Prezentowane przez nas zasilacze mogą być wykorzystywane w różnych miejscach, zarówno w domach, jak i w warunkach przemysłowych, ze względu na ich wysoki stopień ochrony. Zasilacz LED IP67 jest często wybierany do łazienek, poddaszy czy podbitki dachowej. W połączeniu z nimi można stworzyć efektowne oświetlenie LED w różnych wariantach, oferujemy zasilacze hermetyczne do taśmy LED oraz zasilacze LED do żarówek LED. Mogą one również służyć jako zasilacze do kamer.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy wiele różnych wariantów zasilaczy, w tym zasilacze hermetyczne dopuszkowe. Wszystkie te komponenty cechują się kompaktowymi wymiarami, co pozwala na ich montaż nawet w trudno dostępnych miejscach. Dodatkowo, posiadają one odpowiednie otwory montażowe oraz zabezpieczenia przed przeciążeniem i zwarciem.

Zasilacze hermetyczne czym się wyróżniają ?

Zasilacz hermetyczny LED to niezawodny komponent, który bez trudu radzi sobie nawet w najtrudniejszych warunkach pracy. Zasilacze z naszej oferty charakteryzują się klasą szczelności IP67, co oznacza, że są odporne na wilgoć i zapylenie. Można je z powodzeniem stosować w różnego rodzaju instalacjach domowych, zewnętrznych oraz użytkowych. Zasilacze LED z tej linii są kompatybilne z urządzeniami pracującymi przy napięciu 12V. Zalecamy szczególnie ich użycie w instalacjach oświetleniowych opartych na taśmach LED lub modułach LED. Zasilacze LED hermetyczne znalazły również szerokie zastosowanie w branży reklamowej, gdzie często są narażone na deszcz, śnieg lub mróz. Dodatkowo niezawodne działanie elektroniki w miejscach takich jak kuchnia, łazienka, basen, hala przemysłowa czy ogród może być osiągnięte dzięki zastosowaniu zasilaczy hermetycznych LED. W naszej ofercie dostępne są zasilacze LED hermetyczne w różnych wariantach, dostosowanych pod względem mocy. Dzięki szerokiemu wyborowi producentów i modeli, zasilacz hermetyczny można idealnie dopasować zarówno do profesjonalnych zastosowań, jak i do zwykłych instalacji domowych.

pixel