Darmowa dostawa od 1 200,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Żarówki LED GU11

( ilość produktów: 3 )

Żarówka GU11

Żarówki LED GU11 są oparte na tym samym trzonku co żarówki GU10, jednak istotną różnicą między nimi jest średnica. Żarówki LED GU11 mają średnicę 35 mm, podczas gdy GU10 ma średnicę 50 mm. Oba typy żarówek kierują strumień światła w dół i są mocowane w gnieździe za pomocą mechanizmu "zatrzasku", który wymaga przekręcenia. Żarówka GU11 została przystosowana do pracy przy napięciu 230V AC. Żarówki LED GU11 świetnie sprawdzą się w dekoracyjnych oprawach oświetleniowych, takich jak oświetlenie meblowe i punktowe.

Jaka jest różnica między GU11 a GU10 ?

Różnicą pomiędzy żarówkami GU11 a GU10 jest ich średnica, która w żarówce GU11 wynosi 35 mm a w żarówce GU10 50 mm. Główne zastosowanie tych żarówek jest takie same. Bowiem obydwa modele sprawdzą się w oprawach oświetleniowych oraz przy oświetlaniu mebli. Żarówka LED GU11 zasilana jest wysokim napięciem 230V AC również jak żarówka GU10. W praktyce oznacza to, że żarówki GU10 i GU11 nie są wymienne między sobą, ponieważ nie pasują do tych samych opraw oświetleniowych ze względu na inną średnice.

Gdzie stosowane są żarówki LED GU11 ?

Żarówki GU11 znajdują szerokie zastosowanie w różnych obszarach. Są często wykorzystywane w oświetleniu mebli, takich jak półki czy witryny. Ich mniejsza średnica pozwala na dyskretne umieszczenie żarówki, co przyczynia się do stworzenia atrakcyjnego i funkcjonalnego oświetlenia wewnątrz mebli. W oświetleniu punktowym również sprawdzi się ten model żarówki. Dzięki niej możemy podkreślić konkretne elementy lub obszary w pomieszczeniach. Mogą być stosowane do podświetlania obrazów, rzeźb, czy elementów dekoracyjnych.

Żarówka GU11 idealna do oświetlenia punktowego

Żarówka LED GU11 to nowoczesne źródło oświetlenia, które wyróżnia się bardzo wąskim kątem świecenia. Ta właściwość żarówki GU11 ma szerokie zastosowanie w celach dekoracyjnych. Dzięki skupionemu strumieniowi światła o kącie świecenia np. 60 stopni, doskonale oświetli ona wybrane obiekty w pomieszczeniach lub wystawach. Dodatkowo, żarówka LED GU11 zapewnia przyjemne dla oka światło, jest bezpieczna i w pełni ekologiczna, nie zawiera żadnych szkodliwych substancji. Żarówka GU11 LED, podobnie jak inne źródła światła, oferuje trzy rodzaje barw do wyboru. Można wybrać światło białe ciepłe, neutralne lub chłodne. Decydując się na akcentowe oświetlenie, takie jak podświetlenie półek, warto czasami wybrać inny kolor światła niż to używane do oświetlenia głównego. Różnorodność barw światła pozwala uzyskać lepszy efekt oświetlenia, a także stworzyć wyjątkową dekorację.

pixel